Gold

Kiedy rezygnowałam z działania w firmie suplementacyjnej nie zdawałam sobie do końca sprawy z tego, jak olbrzymi potencjał drzemie w olejkach eterycznych. Może nie potraktowałam ich na początku jak część osób, które później przyznały się, że dopóki nie sprawdziły ich działania miały je za coś w rodzaju żartu. Ale czy nie było podobnie z suplementami, kiedy wiele lat temu wchodziły na rynek? Dziś nikt nie jest zaskoczony, kiedy inni mówią o potrzebie stosowania tych produktów. Trudno znaleźć blok reklamowy w TV, w którym nie ma chociaż jednej reklamy suplementu.

Z olejkami dzieje się tak samo jak z suplementami diety. Ludzie najpierw się im przeglądają, niedowierzają temu, co o nich słyszą, potem ich próbują, a potem stają się ich wiernymi zwolennikami i użytkownikami. Jak sądzisz dlaczego? Co powoduje, że notowany jest tak olbrzymi wzrost zainteresowania olejkami eterycznymi doTerra? Przecież dziś już chyba nikt nie wierzy w cuda, a nie jest dla nikogo problemem sprawdzenie działania olejku.
.

.
Zanim na dobre zajęłam się olejkami doTerra chciałam jak najszybciej dowiedzieć się o nich czegoś więcej niż tylko to, co jest dostępne w internecie. Pojechałam na dość drogi kurs Aromaterapii. Tam dopiero dowiedziałam się o prawdziwym potencjale olejków eterycznych. Zaczęłam mówić znajomym o olejkach, ale jat to zwykle bywa im bardziej chcesz pomóc, tym szybciej usłyszysz odmowę. Jedni sięgali po nie, a inni mówili: „muszę się zastanowić” i tak zastanawiają się do tej pory.

Zdaję sobie sprawę, że olejki nie są dla wszystkich i nie wszyscy będą z nich korzystać. Kiedyś usłyszałam sprawdzające się w praktyce zdanie: „Olejki eteryczne są dla osób świadomych i wymagających”. Dlatego spotykając się z ludźmi na prezentacjach, czy indywidualnych rozmowach przy kawie mówię o tym, jak za ich pomocą mogą rozwiązać swoje problemy. I tak już od 18 miesięcy nikogo nie namawiam, ale pokazuję i rozwiewam wątpliwości rozmówców.
.

 

Dzięki takim rozmowom, konferencjom z udziałem lekarza, które co pół roku organizuję dla swoich klientów, a przede wszystkim dzięki setkom klientów, którzy korzystają z tych informacji osiągnęłam w firmie doTerra rangę GOLD. Wszystkim bardzo dziękuję, również tym osobom, które dalej się zastanawiają, bo rozmowy z nimi wiele mnie nauczyły.

Nie ustanę w dalszych wysiłkach w pracy na Waszą rzecz. Należę do tej grupy szczęśliwców, którzy otworzyli konto w doTerra i korzystają z tych absolutnie doskonałych olejków. Po 30 latach zawodowej pracy z pacjentami nie mam żadnych wątpliwości, zdrowie ludzkie stoi ponad wszystkim. Szczególnie jest to ważne w dzisiejszym tak bardzo zanieczyszczonym, a co za tym idzie schorowanym świecie.

Bądźmy razem i wspierajmy się!

.

.

.

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.