DigestZen

DigestZen jest dobrze znany ze swojej zdolności do wspomagania trawienia, łagodzenia sporadycznych zaburzeń żołądkowych i utrzymania ogólnego stanu trawiennego podczas stosowania wewnętrznego. Ta unikalna mieszanka zawiera imbir, koper i kolendrę, aby pomóc od czasu do czasu zmniejszyć dyskomfort żołądka, w tym chorobę lokomocyjną i niestrawność, podczas gdy mięta pieprzowa, estragon, anyż i kminek pomagają w trawieniu i pomagają w utrzymaniu zdrowego przewodu pokarmowego. DigestZen świetnie jest mieć pod ręką, gdy pojawi się rozstrój żołądka. Jest bezpieczna i skuteczna. Wewnętrzne stosowanie DigestZen to zdrowy, naturalny i delikatny sposób na złagodzenie rozstroju żołądka lub utrzymanie zdrowego układu trawiennego.

 


Sposób użycia

Dodaj kilka kropli do wody, aby wziąć wewnętrznie.
Rozetrzyj na brzuchu przed lotem lub podróżą, aby nie dopuścić do problemów żołądkowych.
Zażyj DigestZen wewnętrznie podczas podróży, aby złagodzić sporadyczne problemy żołądkowe.
Dodawaj do wody lub herbaty, aby utrzymywać w zdrowiu układ pokarmowy.

Instrukcja stosowania

Dyfuzor: Użyj trzech do czterech kropli w wybranym dyfuzorze.
Użycie wewnętrzne: Rozcieńczyć jedną kroplę w połowie szklanki płynu.
Stosowanie miejscowe: Zastosuj jedną do dwóch kropli na wybrany obszar. Rozcieńczyć z frakcjonowanym olejem kokosowym doTERRA, aby zminimalizować wrażliwość skóry.

Ostrzeżenia

Możliwe wrażliwość skóry. Przechowuj poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi obszarami.