Własne konto

Założenie konta w doTERRA odbywa się za pomocą internetu. Konto (Wellness Advocate) możesz założyć samodzielnie,  albo skorzystać z mojej pomocy. Ponieważ w czasie zakładania konta będą się pojawiać różne nieznane Tobie opcje do wyboru, dlatego zdecydowanie korzystniej jest skorzystać z moich podpowiedzi – chętnie pomogę. 

Pamiętaj, że założenie konta daje  stałą obniżkę cen wszystkich produktów o 25%.

Płatność odbywa się zawsze po otrzymaniu mailem potwierdzenia rejestracji i w drugim mailu dołączonej faktury. Firma wyśle przesyłkę po popłaceniu faktury. Płatności możesz również dokonać błyskawicznie, dzwoniąc na numer Biura Obsługi Klientów (obsługa w j. polskim).

Jeśli zdecydujesz się na samodzielną rejestrację, to poniżej znajdziesz instrukcję (PDF), która ułatwi przejście przez proces zakładania własnego konta. Posiadanie konta w doTERRA nie wiąże się z obowiązkowymi zakupami chyba, że rejestrujesz się w celu uzyskiwania dodatkowego dochodu. 

Konto możesz założyć rejestrując się:

  1.  Opłata 24,5 € i wówczas wybierasz dowolne produkty z oferty.
  2. Kupując optymalny zestaw Family Essential Kit – bez opłaty rejestracyjnej (oszczędzasz 24,5 €). Do zestawu możesz  domówić dowolne produkty.
  3. Kupując najbardziej ekonomiczny zestaw Home Essential Kit – bez opłaty rejestracyjnej (oszczędzasz 24,5 €). Do zestawu możesz  domówić dowolne produkty.
  4. Kupując inny zestaw wskazany przez firmę.

Wszystkich informacji udzieli Ci osoba, która podała Ci link do tej strony.
.

.
Link do rejestracji: WEJDŹ>>

.
Do rejestracji będzie potrzebny mój numer: ID 6172016
Wpiszesz go w miejscu Enroller i Sponsor

UWAGA!!!
Podczas rejestracji nie korzystaj z automatycznego tłumaczenia strony, ponieważ rejestracja nie będzie udana.

.