Uwierz w doTerra!

Kiedy 2,5 roku temu zdecydowałam się na współpracę z doTerra nie miałam wątpliwości, że dokonuję słusznego wyboru. Choć nie znałam firmy, zaufałam dwom paniom Izie i Elizie, które miały już doświadczenie w doTerra. Więc pojechałam do Elizy po szczegóły systemu wynagrodzeń.
Nie trzeba było mnie długo namawiać. Przyłączyłam się natychmiast i szybko zaczęłam działać. No i tak się rozpędziłam, że po tym okresie zrobiłam Platynę.
.

.
Od pierwszych chwil, od pierwszych decyzji przeświecał mi konkretny cel. Dlatego od samego początku potraktowałam doTerra biznesowo. Biznesowo, czyli nie tylko olejkowo jak to robi większość ludzi. System doTerra oparty jest na liderach, a więc to oni są tutaj kluczem – nie tylko olejki. Potraktowałam ten biznes jako trampolinę do zmiany swojego życia. Od ceny produktu ważniejsze stały się punkty za olejki, bo punkty z grupy dają awanse i to nie tylko moje, ale moich liderów. Od pierwszych chwil gorąco kibicowałam wszystkim swoim liderom, kiedy zbliżali się do kolejnej rangi, a kolejne rangi, to coraz większy prestiż.

Wielokrotnie mówiłam i pisałam, że odpowiednie działania w tym biznesie spowodują, że w ciągu 3-5 lat wypracujesz w doTerra wysoki dochód pasywny. Ale żeby tak się stało musisz każdego dnia być z doTerra, myśleć o swoim biznesie, planować kolejne zadania i realizować je. Nie możesz zrobić sobie przerwy, wziąć urlopu od doTerra. Kiedy ta praca stanie się Twoją pasją, będziesz wiedzieć, że jesteś na właściwej drodze. Będziesz zwiększać ilość aktywnych liderów, a co za tym idzie będzie rósł obrót w Twoim biznesie.

Drugim, nieocenionym czynnikiem decydującym o cudowności działania w doTerra są ludzie. To biznes wspaniałych relacji jakie tworzymy z naszymi partnerami. Można śmiało powiedzieć, że te relacje są wprost przyjacielskie. Często dzwonimy do siebie, wymieniamy uwagi, planujemy razem i razem wzrastamy.
.


.
I zwróć uwagę, że w czasie kiedy ludzie tracą pracę, kiedy za sprawą pandemii kolejni przedsiębiorcy bankrutują, jest całkiem możliwe, że Ty podobnie jak wielu liderów z mojej grupy pójdziesz dokładnie w drugą stronę. Niech za przykład posłuży Jadzia Kasprzycka, która w tych trudnych czasach w ciągu ostatnich 6 miesięcy potroiła swój obrót grupowy i w grudniu osiągnęła poziom Silver.

Co mogę doradzić? Uwierz całkowicie doTerra i swojemu up line. Zarówno firmie jak Twojemu up line zależy na Twoim sukcesie, a więc zrobią wszystko co trzeba, żebyś awansował/a na kolejną rangę, żeby Twój biznes się stabilizował, bo tylko stabilny biznes generuje stabilne dochody. Z dodatkowym tysiącem złotych na koncie co miesiąc żyje się lepiej, ale z dodatkowymi kilkunastoma tysiącami zł żyje się znacznie wygodniej.

Więc, jeśli chcesz zmiany w życiu, jeśli jesteś na nią gotowy/a, to skup się na poszukiwaniu osób, które biznesowo podejdą do doTerra. A jeśli już znajdziesz takie osoby, to zrób wszystko, by awansowały na kolejne rangi. Bez osób działająco biznesowo niczego tutaj nie osiągniesz – po prostu nie da się osiągnąć wysokich rang.

Życzę dużo przemyśleń i jeszcze więcej trafnych decyzji w doTerra na 2021 Rok. Niech będzie lepszy niż poprzedni i koniecznie z nową rangą na Twoim koncie.

Mariola Pankiewicz-Zarzycka

.

.

.

.

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.