DOCHÓD PASYWNY – główny powód budowy biznesu MLM

Bardzo niewiele osób rozumie co to takiego, a przez to ucieka im wręcz niewiarygodna możliwość.

Znamy kilka rodzajów dochodu. Najwięcej osób zarabia w ten sposób, że za wykonaną pracę otrzymują dochód. Czyli pracują ileś godzin wg umowy i zgodnie z tą umową dostają wynagrodzenie. Kiedy przestają pracować automatycznie przestaje płynąć do nich dochód. Więc, żeby pieniądze były nadal trzeba non stop pracować i liczyć na podwyżkę.

MLM to coś niesamowitego właśnie za sprawą dochodu pasywnego. To taki rodzaj dochodu w którym za raz wykonaną pracę wielokrotnie dostajesz pieniądze. Trzeba to tylko zrozumieć, a to łatwe. Naszym zadaniem jest pozyskanie klienta, rozkochanie go w produktach i nauczenie w jaki sposób posługiwać się nimi. Niestety samo pozyskanie klienta nic nie daje, bo on szybko przestaje robić zamówienia.

Zasadą jest, że produkty w firmach MLM są bardzo wysokiej jakości, a więc o zadowolenie pozyskanej osoby nie jest trudno. Klient nabiera osobistego stosunku do produktu i go kupuje bez naszego dalszego udziału. Za każdym razem, kiedy klient z twojej grupy samodzielnie dokona kolejnego zakupu, tobie firma wpłaca pieniądze.

Im więcej będziesz mieć w grupie takich klientów, tym więcej zamówień i tym większa twoja prowizja. Czyli raz działasz, a każde ponowienie przez klientów zamówień skutkuje wypłaceniem tobie prowizji. Czyż to nie jest zachwycające? Właśnie dlatego większość liderów rozumiejących tę zasadę buduje biznes MLM.

Jeśli budując grupę skupisz się również na liderach budujących własne grupy, to wiedz, że z zakupów klientów zarejestrowanych przez tych liderów ty także otrzymujesz prowizję. Im więcej liderów, tym więcej klientów, zamówień i tym wyższą otrzymujesz prowizję. Jeśli nauczysz liderów jak oni mają dbać o swoich klientów, to masz zapewniony ciągły wzrost obrotu i coraz wyższy dochód.

Jeśli dobrze wykonasz „robotę”, wówczas bez względu na to, czy coś robisz, czy nie, czy budujesz dalej grupę, czy nie, zadowoleni klienci samodzielnie będą dokonywać zamówień. Grupa wygeneruje obrót z zakupów, a tobie zostanie wypłacona prowizja. Czy wypoczywasz w tropikach, jesteś w dalekiej podróży, jesteś chory, stary, czy ci się po prostu nie chce zawsze, kiedy grupa dokona obrotu, ty otrzymasz pieniądze. Więc tak pracujemy, żeby pozyskać klientów do firmy i rozkochać ich w produktach. Natomiast, żeby nasz dochód był wysoki, albo bardzo wysoki potrzebujesz w swojej grupie liderów, którzy również stworzą swoje grupy.

Zaczynasz od pojedynczych klientów – swoich znajomych. Tworzysz coraz większą grupę, ale wiedz, że masz ograniczaną ilość znajomych. Szybko wyczerpiesz listę. Bez osób, którym przedstawisz ofertę nie produktów ale biznesu niewiele zarobisz. Więc, żeby dobrze zarabiać trzeba skupić się na pozyskiwaniu ludzi, którzy będą robić to co ty. Pomagasz swoim liderom, by stworzyli jak największe grupy z których ty również otrzymujesz prowizję.
To oznacza, że w ciągu kilku lat możemy zbudować biznes, który będzie wypłacał co miesiąc i przez wiele lat bardzo wysoki dochód pasywny. I tak tysiące ludzi w samej Polsce zarabia. To tak jakbyś był posiadaczem kilku mieszkań, wynajmował je i co miesiąc bez pracy otrzymywał dochód, tyle tylko, że najpierw musisz posiadać tych kilka mieszkań.

W pracy, którą wykonujesz powiększenie dochodu z miesiąca na miesiąc jest raczej niemożliwe. A jeśli jest możliwe (w niektórych przypadkach), to wiąże się z dodatkowymi godzinami pracy, albo z drugim etatem. Czym zapłacisz za taką pracę? Stresem, zmęczeniem, przepracowaniem, zdrowiem, rodziną z którą mało bywasz, znajomymi dla których już nie masz czasu, czy zaniedbaniem obowiązków. I taką cenę ludzie płacą. Ty nie musisz!

W tym biznesie powoli ale systematycznie, z miesiąca na miesiąc podnosisz swój dodatkowy dochód. Powiększająca się grupa zwiększa ilość zamówień, a to powoduje wyższe prowizje. Bez poświęcania rodziny, dodatkowego stresu, przepracowania i zmęczenia, bo działasz tylko w wolnym czasie.

Ile możesz zarabiać w krótkim czasie? W biznesie który buduję za około 20 osób w grupie możesz liczyć na dodatkowy dochód miesięczny do 800 zł. Przy grupie 30 osób do 1500 zł. W pół roku możesz zbudować grupę składającą się z 50 osób dającą ci dochód 1500-2500 zł. Do tych grup wliczają się osoby, które zostaną zapisane przez osoby, które ty pozyskałeś.

Jeśli chcesz lepiej zarabiać, a nie masz innej możliwości podniesienia swojego dochodu, to masz właśnie okazję, by bez inwestycji własnej zacząć więcej zarabiać.

Jeśli wahasz się co zrobić, to napisz do mnie: mariola@newduo.pl
Stosuję metodę osobistego kontaktu. Zawsze najlepiej jest jak się spotkamy i wszystko wyjaśnię. Jeśli jesteś osobą, której nie udało się w biznesie MLM, to zapewne nie dlatego, że się do tego nie nadajesz, tylko dlatego, że w niewłaściwy sposób działałeś. Warto spróbować jeszcze raz, ale już poprawnie. Ja pracuje zgodnie z zasadami i mnie się „udaje”.

 

.

.

.

.

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.