Znaczenie konferencji olejkowych

Wiedza na temat olejków eterycznych w naszym społeczeństwie jest praktycznie zerowa. Kojarzą się one z zapachami unoszącymi się z tzw. kominków. Ludzie zupełnie nie wiedzą czym różnią się olejki syntetyczne od naturalnych terapeutycznych, podrobione od czystych oryginalnych. Kierują się ceną, a w wypadku olejków cena odgrywa zasadniczą rolę.
Dalej, nie wiedząc do czego służą olejki klasy terapeutycznej nie potrafią się nimi posługiwać, jedynie wkrapiają do kominków i zachwycają się roznoszącą się wonią. Tak przy okazji wspomnę, że olejków klasy terapeutycznej nie należy stosować w kominkach ze względu na fakt, iż wysoka temperatura zniszczy całą moc terapeutycznego działania olejku.
.

.
Kiedy klient zdobywa wiedzę, nabiera umiejętności posługiwania się olejkami, wówczas widząc efekty ich działania sięga po kolejne. Niejednokrotnie olejki doTerra wprawiają swoim działaniem w zachwyt użytkowników, a to powoduje, że nasz klient staje się stałym klientem.

Wiedzy na temat olejków, ich działania czy stosowania jest naprawdę dużo. Mijają miesiące zanim klient pozyska jej podstawy i zacznie biegle posługiwać się olejkami. Wysyłamy materiały, ale okazuje się, że niewiele osób je czyta. Nagrywamy filmiki, ale cóż w krótkim filmiku można zawrzeć?
Dlatego dwa razy w roku organizujemy profesjonale konferencje. Zapraszamy specjalistów z dziedziny olejków, którzy w łatwy i przystępny sposób mówią o nich. To najlepsza z możliwych okazji na pozyskanie podstaw wiedzy z dziedziny olejków.

Konferencje są wręcz wymarzoną okazją dla nowych osób, które nie mają umiejętności posługiwania się olejkami. W ciągu trzech godzin, zdobywają tyle wiedzy, ile przyszłoby Ci przez rok wysyłać internetem, a i tak nie masz gwarancji, że te wysłane materiały zostaną przeczytane i zrozumiane. Skup się zatem na skutecznym zaproszeniu ludzi z twojej grupy na konferencję, a przełoży się to na wyniki w zakresie obrotu i co ważne … na stałe. Wiedza pochodząca od specjalistów działa inaczej niż przekazywana od nas. Działa poważniej, autorytatywnie, bo w końcu pochodzi od kogoś, kto się doskonale zna na tym temacie.
.

.
3 października organizujemy jesienną konferencję olejkową. Mamy zaproszonych dwóch gości: z Poznania – Anna Bober (główny wykład) i Izę Zalewską z Warszawy, która pokaże jak w łatwy sposób użyć olejków na wybraną jednostkę chorobową. Omówimy podstawowe zagadnienia z zakresu olejków eterycznych. To idealna okazja dla początkujących w olejkach, by w profesjonalny sposób zgłębić temat.

Dlatego skup się na tym, żeby zaprosić jak najwięcej zainteresowanych osób. Problem jest tylko taki, że ze względu na ograniczenia związane z Covid-19 musieliśmy ograniczyć ilość uczestników do 35 osób. Dlatego każda wejściówka ma znaczenie. Wykorzystaj, tę niebywałą okazję na swoją korzyść.

Do zobaczenia na konferencji!

.

.

.

.

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.