Przestań chorować od dziś!

Wiele osób boi się tego, czego nie zna. Nie znamy, bo nie mamy wiedzy na dany temat. Podobnie jest z olejkami eterycznymi. Nie dotyczy to wyłącznie osób pracujących w zawodach nie związanych ze zdrowiem, ale również osób, które na co dzień spotykają się z pacjentami.

Olejki eteryczne, to bardzo silnie skoncentrowane substancje prozdrowotnie działające na ludzki organizm, pozyskane ze 130 różnych roślin rosnących na całym świecie. I podobnie jak to jest w wypadku niemal każdego produktu, są wśród olejków te najlepsze i najskuteczniej działające i są również w sprzedaży olejki, które nie mają nic wspólnego z jakością, skutecznością i bezpieczeństwem użycia. Te z kolei mają tak niską cenę, że my sami zastanawiamy się, czy w opakowaniu w ogóle jest jakiś olejek, czy tylko jakieś ropopochodne odpady powstałe w zakładach petrochemicznych i sztuczny zapach.

W ostatnich latach dowiedziono, że stosowanie olejków eterycznych może przynieść ogromne korzyści dla zdrowia. Dziś trudno znaleźć problem zdrowotny, dla którego nie został jeszcze opracowany sposób walki za pomocą olejku/olejków eterycznych. Wiadomo również w jaki sposób najskuteczniej posługiwać się poszczególnymi olejkami. Wcale nie trzeba ich połykać, żeby uzyskać doskonały efekt. Często wystarczy wtarcie olejku w stopy.
>

.
Osoby świadome, mające „olejkowe” podstawy, przy pomocy olejków eterycznych skutecznie chronią się przed chorobami. Olejki eteryczne doskonale radzą sobie z  atakami bakterii, wirusów czy grzybów. Niewiele osób wie, że ich skuteczność przewyższa popularne antybiotyki na które uodparnia się coraz więcej szczepów bakterii. Tutaj wygrywają olejki, bo na nie antybiotyki się nie uodparniają i w ich obecności zwyczajnie giną.

By rozszerzyć wśród naszych znajomych i przyjaciół wiedzę o skutecznym stosowaniu olejków doTERRA, z osobami z którymi aktywnie współpracuję dwa razy w roku będziemy organizować KONFERENCJE – zawsze z udziałem specjalistów.  Właśnie te olejki, są prawdziwymi „mercedesami” wśród olejków eterycznych na świecie i gwarantują najlepszy efekt i skuteczność działania. Już dawno zauważyliśmy, że to właśnie brak wiedzy powstrzymuje wiele osób przed stosowaniem olejków. Chcemy przerwać ciąg tego zjawiska, bo do zyskania jest prawdziwy skarb jakim jest ZDROWIE.
.

.

Ze względu na fantastyczny i profesjonalny pokaz leczniczego masażu (w tym masaż stóp) z użyciem olejków doTERRA mamy limit miejsc. Nie zwlekaj, wyślij e-mail, lub sms i już dzisiaj zarezerwuj KARTĘ WSTĘPU gwarantującą udział w KONFERENCJI. Zostanie dostarczona do ciebie po 1 marca 2019. Znacz w swoim kalendarzu 23 marca jako termin wyjątkowego wydarzenia tej wiosny. Naprawdę będzie warto być tego dnia w Uniejowie.

 

.

.

.

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *