Szkolenia/konferencje

 

Nie od dziś wiadomo, że dzięki biznesowi MLM możesz całkowicie zmienić swoje życie. Taką szansę daje doTerra i nikt, kto ma nawet podstawowe informacje o tej firmie nie powinien tego kwestionować. Takie okazje nie zdarzają się często. trzeba umieć ją dostrzec i wykorzystać.
Firma doTerra jest na początku swojego rozwoju w Polsce, a to stwarza wręcz niewiarygodną okazję do tego, by się przyłączyć i zbudować dużą grupę. Jednak zbudowanie grupy dającej bardzo wysoki dochód nie jest proste. Wymaga poznania i właściwego zastosowania wielu zasad, nabycia jeszcze większej ilości nowych nieznanych do tej pory umiejętności. Do tego potrzebny trening i codzienna praktyka. Jak pokazują statystyki większości osób, które we właściwy sposób potraktują tę pracę wystarczy 3-5 lat, by wyzwolić się z jarzma codziennego wstawanie do pracy i pracowania wielu godzin za nieprzyzwoicie niskie wynagrodzenie, które w decydujący sposób kształtuje standard naszego życia.
Masz szansę, więc ją wykorzystaj. Sprawdź, czy potrafisz, czy dasz radę. Pokaż na co Cię stać!
 
To niesamowite szkolenie poprowadzi Piotr Zarzycki – autor 4 książek o biznesie MLM, międzynarodowy trener i mówca, lider w CaliVita International w której osiągnął najwyższy poziom w Polsce (drugi na świecie), autor sukcesu wielu osób, które z nim współpracowały, a prywatnie mój mąż.
 
Ze względu na COVID-19 zmuszona jestem do ograniczenia ilości miejsc na sali. W szkoleniu weźmie udział jedynie 10 osób.
 
Termin: 28 czerwca 2020 (10.00-17.00)
Miejsce: Hotel Mazurek w Kole
Cena: 100 zł 
(sala, materiały, całodniowy catering)

Wpłata:

Mariola Pankiewicz-Zarzycka

07 2490 0005 0000 4000 9506 7966