Olejki a suplementy

Pierwsze wzmianki o olejkach i materiale z którego produkuje się olejki eteryczne pochodziły z Azji i Bliskiego Wschodu. Ale ponieważ na tamtych terenach dominuje Islam, to wszystko co dla Świętej Inkwizycji było „nieczyste” w średniowiecznej Europie nie miało prawa bytu. Dopiero po kilku wiekach, kiedy z olejków  zaczęto tworzyć perfumy (zobacz film Pachnidło), zaczęły one coraz częściej gościć na królewskich i szlacheckich dworach. Jednak olejki pod postacią perfum nie służyły do leczenia, może jedynie poprawiały nastój osoby spryskanej takimi perfumami.
.


Pod koniec XIX wieku olejki z których robiono perfumy zaczęto zastępować syntetycznymi zapachami. Laboratoria chemiczne produkowały tanie, sztuczne odpowiedniki naturalnych zapachów. Dziś nawet w markowych perfumach znajduje się jedynie niewielka ilość naturalnego olejku, za to sporo chemii.

Dopiero po I Wojnie Światowej i to w wyniku przypadku zaczęła się kariera olejków. Kiedy zaczęło brakować leków, olejkiem z lawendy skutecznie leczono żołnierzom rany. Po II Wojnie Światowej zwiększyło się zainteresowanie olejkami. Ale ponieważ świat nie miał odpowiedniego sprzętu do poznania składu olejków, a obok rozwijał się przemysł chemiczny, pozostawały one na uboczu. Kiedy pod koniec 80-tych lat XX wieku  na odpowiednich urządzeniach pomiarowych zaczęto badać skład olejków zaczęły się badania naukowe. Jednak musisz pamiętać, że ponieważ nie da się opatentować naturalnego olejku, nie można zarobić milionów, a nawet miliardów dolarów, przemysł farmaceutyczny nie jest zainteresowany naturalnymi olejkami nawet, jeśli mają znakomite działanie. Pozostaje zatem przekazywanie informacji wśród znajomych i przyjaciół.

Dlatego mówimy o tym, dajemy próbki do spróbowania, by każdy, kto ma wątpliwości samodzielnie spróbował jak one działają.

Powalającym na kolana swoim zapachem i działaniem jest olejek Wild Orange.
.

.
Nie tylko jest skuteczny na bakterie, wirusy i grzyby, ale ma dziesiątki innych rewelacyjnych zastosowań. Jeśli na przykład chcesz bez botoksu i operacji plastycznych w zaawansowanym wieku mieć skórę młodej i pięknej kobiety, to zacznij dodawać kilka kropli olejku Wild Orange do kremu nawilżającego na noc. Nie tylko nastój, zapach, skóra, ale kiedy partner poczuje ten olejek, to …

Dodaj kilka kropli tego olejku do toniku i tak przygotowanym tonikiem zmywaj makijaż. A najlepiej wejdź na moją stronę: http://orangeoil.pl/ i otwórz zakładki Właściwości i Pielęgnacja ciała.

<< powrót